Dr. Pendl & Dr. Piswanger Int. Dr. Pendl & Dr. Piswanger International Vezetői Tanácsadó Kft.

Vegyipari Gépész

Nyomtatás E-mail
  • Ref. 2803
  • Nyelvismeret     Angol
  • Helyszín     Dabas/Budapest
  • Gazdasági terület     Egyéb

Megbízónk, a gyógyszeralapanyag gyártásban fontos technológiai folyamat újszerű megoldását biztosító, hazai fejlesztésű és szabadalmaztatott berendezés (CPC) gyártására, bel- és külföldi értékesítésére és technológiai szolgáltatásokra létrehozott vállalkozás. A Budapest környéki gyár – egy jelentős befektetés eredményeképpen – gyors növekedés előtt áll, ami sok új feladat ellátását teszi szükségessé és számos új munkakör megnyitását is eredményezi. A dinamikusan bővülő csapatba most egy képzett, tapasztalt vegyipari gépész munkatársat keresünk.

FELADATOK

  • vegyipari gyártórendszerek koncepciójának tervezése
  • vegyipari gépek és alkatrészek tervezése
  • műszaki egyeztetések fejlesztői partnerekkel
  • új termékek tesztelése, minősítése
  • tervezés, gyártás és használat dokumentációjának elkészítése

ELVÁRÁSOK

  • gépész- vagy vegyészmérnöki diploma
  • gyártási eljárások és anyagok ismerete
  • 2-5 év releváns tapasztalat vegyiparban, gyógyszeriparban vagy élelmiszeriparban
  • jó angol nyelvtudás
  • haladó CAD ismeretek
  • CNC megmunkálási tapasztalat
  • precíz, igényes munkavégzés
  • megbízhatóság
Amennyiben érdekli ez az izgalmas, összetett feladat, várom jelentkezését szakmai önéletrajzával az edina.toth@intersearch.hu címre.

Amennyiben NEM a fenti pozícióra jelentkezne, de szívesen eljuttatná számunkra életrajzát,
az alábbi e-mail címre tudja küldeni azt:
pandp@pendlpiswanger.hu
Köszönjük!
Utoljára frissítve: péntek, 16 február 2018 09:56

Értesüljön időben a Dr. Pendl & Dr. Piswanger híreiről és újdonságairól:

Hívja irodánkat:

+36 1 487 0241