Dr. Pendl & Dr. Piswanger Int. Dr. Pendl & Dr. Piswanger International Vezetői Tanácsadó Kft.

Üzletfejlesztési Menedzser

Nyomtatás E-mail
  • Ref. 32077
  • Nyelvismeret     Angol
  • Helyszín     országosan
  • Gazdasági terület     Gyártás / Termelés / Mérnök

Megbízónk a természetes alapanyagú, nyomott mintás, minőségi textíliák hazai piacának, számottevő export tevékenységet is folytató, meghatározó szereplője. Jelentős beruházással a legkorszerűbb digitális nyomótechnikával felszerelt új saját üzeme 2019-ben kezdi meg termelését, amely révén magasabb áruminőséggel jelenik meg a piacon és gyártókapacitása a többszörösére nő. A cég fenntartható fejlődése és eredményessége további javítása érdekében egy új Üzletfejlesztési Menedzsert kíván alkalmazni, aki a vezérigazgató közvetlen beosztottja lesz.

Feladatok

  • A hazai és export piacok folyamatos elemzése, új potenciális ügyfelek azonosítása
  • Magas színvonalú vevői kapcsolatok kialakítása, fejlesztése, ápolása, különös tekintettel az új termékminőségre
  • Éves tervek készítése, végrehajtása, rendszeres aktualizálása
  • Innovatív megoldások, projektek kidolgozása, koordinálása

Elvárások

  • Legalább 3 éves tapasztalat minőségi termékek közvetlen értékesítésében
  • Proaktív és támogató értékesítői személyiség
  • Vállalkozói és eredményorientált gondolkodás
  • Önálló munkavégzés igénye és képessége
  • Jó kommunikációs képesség
  • Hiteles, kreatív, rugalmas egyéniség
  • Lojalitás, megbízhatóság, terhelhetőség, utazási hajlandóság
  • B2B értékesítési tapasztalat / kapcsolatrendszer
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Képzettség

  • Legalább középfokú műszaki / kereskedelmi végzettség
  • MS Office ismerete
Amennyiben érdekli ez az izgalmas, összetett feladat, várom jelentkezését szakmai önéletrajzával az eva.szili@intersearch.hu címre.

Amennyiben NEM a fenti pozícióra jelentkezne, de szívesen eljuttatná számunkra életrajzát,
az alábbi e-mail címre tudja küldeni azt:
pandp@pendlpiswanger.hu
Köszönjük!
Utoljára frissítve: kedd, 09 április 2019 16:33

Tovább a kategóriában: « SENIOR CONSULTANT Termelésvezető »

Értesüljön időben a Dr. Pendl & Dr. Piswanger híreiről és újdonságairól:

Hívja irodánkat:

+36 1 487 0241