Dr. Pendl & Dr. Piswanger Int. Dr. Pendl & Dr. Piswanger International Vezetői Tanácsadó Kft.

Project Sales Engineer

Nyomtatás E-mail
  • Ref. 2807
  • Nyelvismeret     Angol
  • Helyszín     Budapest
  • Gazdasági terület     Építőipar / Ingatlan

Megbízónk, az Ariston világszerte a vízmelegítő és fűtési rendszerek szakértőjének számít, termékei a Föld minden pontján olasz tervezésű, hatékony és élvonalbeli megoldásokkal szolgálják a vásárlók kényelmét. A hazánkban is nagyon is közkedvelt és kiemelkedően sikeres márka bővülő csapatába most új munkatársat keresünk project sales engineer feladatkörbe.

FELADATOK

  • meglévő ügyfelek látogatása és projektértékesítési lehetőségek felkutatása
  • tervezői kapcsolatok ápolása
  • aktuális és várható projektek gondozása, figyelemmel kísérése
  • ajánlatok kidolgozása
  • kereskedelmi és szervizpartnerek képzése, tájékoztatása
  • ipari értékesítés beszámolóihoz információszolgáltatás
  • trendek figyelése, elemzések készítése

ELVÁRÁSOK

  • épületgépész mérnöki végzettség
  • legalább 3 év értékesítési tapasztalat hasonló területen
  • piacismeret (piaci szereplők, tervezők)
  • folyékony angol nyelvtudás
  • csapatjátékos
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • rugalmasság és kezdeményezőkészség
  • nagy fokúk utazási hajlandóság

Amennyiben érdekli ez az izgalmas, összetett feladat, várom jelentkezését szakmai önéletrajzával az edina.toth@intersearch.hu címre.

Amennyiben NEM a fenti pozícióra jelentkezne, de szívesen eljuttatná számunkra életrajzát,
az alábbi e-mail címre tudja küldeni azt:
pandp@pendlpiswanger.hu
Köszönjük!
Utoljára frissítve: péntek, 16 február 2018 09:33

Tovább a kategóriában: Vegyipari Gépész »

Értesüljön időben a Dr. Pendl & Dr. Piswanger híreiről és újdonságairól:

Hívja irodánkat:

+36 1 487 0241