Dr. Pendl & Dr. Piswanger Int. Dr. Pendl & Dr. Piswanger International Vezetői Tanácsadó Kft.

Operatív kontrolling vezető

Nyomtatás E-mail
  • Ref. 32078
  • Nyelvismeret     Angol
  • Gazdasági terület     Gyártás / Termelés / Mérnök

MEGBÍZÓNK egy dél-európai cégcsoport hazai vállalata.
Az észak-magyarországi gyárban elektronikai termékeket állítanak elő több száz munkavállaló közreműködésével. Magas színvonalú, fejlett technológiát alkalmazó termékeiket minőségi szolgáltatásokkal kiegészítve kínálják vevőik maximális elégedettsége érdekében.

A tulajdonosi szerkezet átalakítása miatt a kontrolling tevékenység megerősítésére most egy rátermett,

operatív kontrolling vezetőt keresünk.

FELADATOK

  • a teljes számviteli és kontrolling tevékenység felépítése
  • folyamatok kialakítása, megszervezése, feladatok pozícióhoz rendelése
  • pénzügyi csapat munkájának irányítása és felügyelete
  • elemzések készítése a japán és az olasz vezetés részére
  • probléma esetén megoldási javaslatok
  • banki kapcsolattartás
  • együttműködés az auditor céggel
  • együttműködés társosztályokkal

ELVÁRÁSOK

  • szakirányú (pénzügyi) főiskolai vagy egyetemi diploma
  • nemzetközi termelési környezetben szerzett jártasság
  • 1-2 év vezetői tapasztalat
  • angol (és magyar) nyelvtudás
  • IFRS
  • japán munkakultúra ismerete előny
  • jó szervező és elemző képesség
  • rendszerszemlélet
  • kiegyensúlyozott és nyitott személyiség
  • precizitás és megbízhatóság
Amennyiben érdekli ez az izgalmas, összetett feladat, várom jelentkezését szakmai önéletrajzával az edina.toth.@intersearch.hu címre.

Amennyiben NEM a fenti pozícióra jelentkezne, de szívesen eljuttatná számunkra életrajzát,
az alábbi e-mail címre tudja küldeni azt:
pandp@pendlpiswanger.hu
Köszönjük!
Utoljára frissítve: kedd, 05 február 2019 14:21

Értesüljön időben a Dr. Pendl & Dr. Piswanger híreiről és újdonságairól:

Hívja irodánkat:

+36 1 487 0241