Dr. Pendl & Dr. Piswanger Int. Dr. Pendl & Dr. Piswanger International Vezetői Tanácsadó Kft.

Mérnök értékesítő

Nyomtatás E-mail
  • Ref. 2728
  • Nyelvismeret     Angol
  • Gazdasági terület     Gyártás / Termelés / Mérnök

Megbízónk, a meghajtószíjak és szállítószalagok piacának ismert és jelentős nemzetközi szereplője. Kiépített értékesítési és szervizhálózata, és magasan képzett munkatársai révén hazánkban is rövid időn belül, kiváló minőségű termékekkel és szolgáltatásokkal áll ügyfelei rendelkezésére. Egy természetes váltás következtében a magyar képviselethez most új munkatársat keresünk mérnök értékesítő feladatkörbe nyugat-magyarországi illetékességgel

Feladatok:

  • Éves értékesítési stratégia kidolgozása és megvalósítása,
  • Ügyfélkapcsolatok gondozása, fejlesztése,
  • A piac és a versenytársak elemzése
  • Potenciális új vevők felkutatása, vevőigények felmérése,
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken, vásárokon, fórumokon,
  • Előrejelzések és jelentések készítése a vezetőség számára.

Elvárások

  • Egyetemi diploma (lehetőleg műszaki),
  • Legalább 3 év tapasztalat magas minőségű műszaki termékek B2B értékesítésében
  • Széleskörű értékesítési jártasság
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Számítógépes jártasság (Excel kötelező, CRM előny)
  • Jogosítvány
  • Kezdeményező üzletfejlesztői személyiség
  • Vállalkozói szemlélet
  • Jó kapcsolatépítő és kommunikációs készség
  • Jó tárgyalási képesség
  • Hiteles és elkötelezett személyiség

Ha a lehetőség felkeltette érdeklődését, és szívesen járulna hozzá egy sikeres vállalat további növekedéséhez, küldje el önéletrajzát a toth.edina@intersearch.hu címre.

Amennyiben érdekli ez az izgalmas, összetett feladat, várom jelentkezését szakmai önéletrajzával az edina.toth@intersearch.hu címre.

Amennyiben NEM a fenti pozícióra jelentkezne, de szívesen eljuttatná számunkra életrajzát,
az alábbi e-mail címre tudja küldeni azt:
pandp@pendlpiswanger.hu
Köszönjük!

Tovább a kategóriában: Account Manager Hungary »

Értesüljön időben a Dr. Pendl & Dr. Piswanger híreiről és újdonságairól:

Hívja irodánkat:

+36 1 487 0241