Dr. Pendl & Dr. Piswanger Int. Dr. Pendl & Dr. Piswanger International Vezetői Tanácsadó Kft.

Marketing Manager

Nyomtatás E-mail
  • Ref. 2802
  • Nyelvismeret     Angol
  • Helyszín     Dabas/Budapest
  • Gazdasági terület     Egyéb

Megbízónk a gyógyszeralapanyag gyártásban fontos technológiai folyamat újszerű megoldását biztosító, hazai fejlesztésű és szabadalmaztatott berendezés (CPC) gyártására, bel és külföldi értékesítésére, és technológiai szolgáltatásokra létrehozott vállalkozás. A Pest környéki gyár – egy jelentős befektetés eredményeképpen – gyors növekedés előtt áll, ami sok új feladat ellátását teszi szükségessé és számos új munkakör megnyitását is eredményezi.

FELADATOK

  • online és offline kommunikációs felületeken marketing stratégiának megfelelő kommunikációs ötletek generálása és fejlesztése
  • márka megjelenések biztosítása, összhangban a hosszú távú márka- és marketing stratégiával
  • hatékony értékesítés támogatás
  • honlap fejlesztésében aktív részvétel, tervezés és frissítés
  • kiadványok,katalógusok előkészítésében,tervezésében, frissítésében való részvétel
  • média megjelenések koordinálása hazai és nemzetközi média felületeken
  • nemzetközi kiállításokon való részvétel, road-show-k szervezése, aktív közreműködés
  • sajtókapcsolatok kezelése
  • közreműködés más marketing tevékenységek tervezésében és lebonyolításában
  • közreműködés az új kereskedelmi központ létrehozásában Budapesten

ELVÁRÁSOK

  • felsőfokú marketing vagy
  • kommunikációs végzettség
  •  magas szintű angol nyelvtudás
  • magas szintű számítógép felhasználói
  • ismeretek (Office programok)
  • kiváló kommunikációs, szervező
  • problémamegoldó készség
  • kreativitás, önállóság
  • rendszeres külföldi utazás vállalása
Amennyiben érdekli ez az izgalmas, összetett feladat, várom jelentkezését szakmai önéletrajzával az eva.szili@intersearch.hu címre.

Amennyiben NEM a fenti pozícióra jelentkezne, de szívesen eljuttatná számunkra életrajzát,
az alábbi e-mail címre tudja küldeni azt:
pandp@pendlpiswanger.hu
Köszönjük!
Utoljára frissítve: péntek, 16 február 2018 11:16

Értesüljön időben a Dr. Pendl & Dr. Piswanger híreiről és újdonságairól:

Hívja irodánkat:

+36 1 487 0241