Dr. Pendl & Dr. Piswanger Int. Dr. Pendl & Dr. Piswanger International Vezetői Tanácsadó Kft.

Kontrolling Manager

Nyomtatás E-mail
  • Ref. 2810
  • Nyelvismeret     Angol
  • Helyszín     Budapest
  • Gazdasági terület     Értékesítés / Kereskedelem

Megbízónk több mint 25 éve a hazai gépjármű-kereskedelem és javítás meghatározó, folyamatosan fejlődő, ismert és elismert szereplője. Ma már négy telephelyen öt márka képviseletét látja el, a munkavállalók száma meghaladja a 180 főt. A cégcsoport fenntartható fejlődésének előmozdítása, működési hatékonysága további növelése, és eredményessége javítása érdekében a vezérigazgató közvetlen beosztottjaként létrehozta a Kontrolling Manager munkakört

FELADATOK

  • Profit centrumok és költséghelyek rendszerének elemzése, javaslatok tétele
  • Költség felosztó rendszer elemzése, javaslatok tétele
  • Tervkalkulációs rendszer elemzése, javaslatok tétele
  • Tényköltségek összesítése és elemzése
  • Részvétel az éves üzleti terv összeállításában
  • Visszamérő rendszer aktualizálása
  • Javaslattétel költségek optimalizálására
  • Együttműködés a pénzügyi szervezettel, könyveléstechnikai javaslatok
  • Folyamatos együttműködés az informatikával
  • BI rendszer kialakítása
  • Jogszabályban és belső ügyrendben előírt jelentések készítése, bemutatása
  • A vezérigazgató proaktív támogatása döntések előkészítésében.
  • Terv/tény és várható eredmény elemzések készítése

ELVÁRÁSOK

  • Legalább 3 éves tapasztalat kontrolling / számvitel / pénzügy területén
  • Magyar számviteli szabályok ismerete
  • Korszerű kontrolling módszerek ismerete
  • Bizonyíthatóan sikeres szakmai pályafutás
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló elemzőkészség
  • Felsőfokú szakirányú végzettség MS Office magas szintű ismerete (ERP ismeret előny).
  • kezdeményezőképesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó együttműködési képesség minden szinten
  • Másokat is pozitívan motiváló csapatjátékos
  • Hiteles, kreatív, rugalmas egyéniség
  • Lojalitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • A cég által vallott értékek, etikai normák tisztelete és érvényesítése.
  • Angol nyelvtudás előny
  • (mérlegképes könyvelői végzettség előny)

Megbízónk versenyképes jövedelemmel, gépkocsival és kiváló munkakörülmények biztosításával honorálja az új kolléga munkavégzését a Budapesti irodájában.

Amennyiben érdekli ez az izgalmas, összetett feladat, várom jelentkezését szakmai önéletrajzával az eva.szili@intersearch.hu címre.

Amennyiben NEM a fenti pozícióra jelentkezne, de szívesen eljuttatná számunkra életrajzát,
az alábbi e-mail címre tudja küldeni azt:
pandp@pendlpiswanger.hu
Köszönjük!

Tovább a kategóriában: « Customs Manager Plant HR Manager »

Értesüljön időben a Dr. Pendl & Dr. Piswanger híreiről és újdonságairól:

Hívja irodánkat:

+36 1 487 0241