Dr. Pendl & Dr. Piswanger Int. Dr. Pendl & Dr. Piswanger International Vezetői Tanácsadó Kft.

IT architect

Nyomtatás E-mail
  • Ref. 2822
  • Nyelvismeret     Angol
  • Helyszín     Budapest
  • Gazdasági terület     Energetika

Megbízónk a magyar energiaszektor meghatározó szereplője, részükre keresünk IT Architect szakértőt.

Főbb feladatok:

  • Aktív részvétel a működő rendszerek konszolidációjában, a már futó fejlesztések optimalizálásában, előre mutató technológiák trendkövetésében,
  • Aktív közreműködés a fejlesztési folyamatok üzleti igény felmérésében, funkcionális elvárások specifikációjában,
  • Aktív közreműködés az elvárások teljesítését optimálisan megvalósító IT megoldások architektúrális kialakításában,
  • Fejlesztések standardjainak koordinálása, belső vízió megalkotása, szigetalkalmazások elkerülésére
  • IT rendszerek kommunikációs csatornáinak tervezése, dokumentálása,
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzleti és informatikai területekkel, külső partnerekkel,
  • Üzleti igények elemzése, koncepció kidolgozása és javaslattétel új megoldásokra,
  • A keletkező architektúrák minőségbiztosítása,
  • Mátrix rendszerben dolgozó belső üzleti elemzők munkájának szervezése, támogatása, ellenőrzése,
  • Beszerzési folyamatok koncepcionális támogatása,
  • Jövőálló, előremutató technológiák felkutatása, trendkövetés.

Elvárások:

  • Elméleti és gyakorlati elemzői ismeretek, magas szintű absztrakciós készség
  • UML modellezési gyakorlat, ALM gyakorlati ismeretek, BPM tapasztalatok
  • Vállalati szoftverek keretrendszereinek ismerete (middleware), modern alkalmazás és hardver infrastruktúrák ismerete
  • Legalább 5 év alkalmazás / infrastruktúraüzemeltetés / tervezés munkatapasztalat nagyvállalatnál,
  • Részvétel vállalati működést, csoportmunka működést támogató rendszerek szervezésben,
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben;
  • Megbízható, önálló munkavégzés, munka iránti elkötelezettség, precizitás,
  • Ügyfélorientált szemlélet, tanulási készség,
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, jó problémamegoldó és szervezőkészség,
  • Kiváló kommunikációs, konfliktuskezelő és együttműködő készség, rugalmasság.

Végzettségek:

  • Informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség,
  • angol nyelvtudás (előny)

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben érdekli ez az izgalmas, összetett feladat, várom jelentkezését szakmai önéletrajzával az eva.szili@intersearch.hu címre.

Amennyiben NEM a fenti pozícióra jelentkezne, de szívesen eljuttatná számunkra életrajzát,
az alábbi e-mail címre tudja küldeni azt:
pandp@pendlpiswanger.hu
Köszönjük!
Utoljára frissítve: szerda, 06 június 2018 09:09

Értesüljön időben a Dr. Pendl & Dr. Piswanger híreiről és újdonságairól:

Hívja irodánkat:

+36 1 487 0241