Dr. Pendl & Dr. Piswanger Int. Dr. Pendl & Dr. Piswanger International Vezetői Tanácsadó Kft.

HR vezető

Nyomtatás E-mail
  • Ref. 2832
  • Nyelvismeret     Angol, Német
  • Helyszín     Nyíregyháza
  • Gazdasági terület     HR / Munkaügy

Megbízónk egy külföldi tulajdonban lévő termelő vállalat Nyíregyházán elhelyezkedő központtal.A folyamatos növekedés és az ehhez társuló szervezeti átalakulás most szükségessé és lehetővé teszi a HR szervezet továbbfejlesztését és erősítését. Ennek kapcsán jön létre egy új, HR középvezetői pozíció, amelynek betöltése a közeljövőben válik aktuálissá.

Feladatai:

  •  Az új HR csoport felépítése, megszervezése
  • HR projektek menedzselése és lebonyolítása.
  • HR riportok készítése.
  • A vállalat szervezetfejlesztési folyamatainak optimalizálása, létszámgazdálkodás, fluktuáció kezelés, bérgazdálkodás,
  • Szervezeti változások támogatása.
  • Képzések szervezése, képzőközpontok kiválasztása
  • Toborzás és kiválasztás teljes körű menedzselése és lebonyolítása.
  • Új keresési csatornák és módszerek bevezetése.
  • Egyéni és csoportos interjúk szervezése és levezénylése.
  • Hirdetések megírása, kezelése, külső és belső adatbázisok szűrése.
  • Beszámoló készítése szakmai felettesnek
  • Szoros együttműködés a  németországi központ HR-munkatársaival a közös projektekben
  • Kapcsolattartás a külső képzőközpontokkal és partnerekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Legalább 3 év HR területen szerzett tapasztalat.
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás, írásban és szóban.
  • MsOffice magabiztos használata.
  • Megbízhatóság, lendületes, proaktív hozzáállás.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Strukturált gondolkodás, kiváló problémamegoldó-, analitikus- és döntéshozói képesség.
Amennyiben érdekli ez az izgalmas, összetett feladat, várom jelentkezését szakmai önéletrajzával az eva.szili@intersearch.hu címre.

Amennyiben NEM a fenti pozícióra jelentkezne, de szívesen eljuttatná számunkra életrajzát,
az alábbi e-mail címre tudja küldeni azt:
pandp@pendlpiswanger.hu
Köszönjük!
Utoljára frissítve: péntek, 14 szeptember 2018 11:13

Tovább a kategóriában: « CFO&COO Head of HR Department »

Értesüljön időben a Dr. Pendl & Dr. Piswanger híreiről és újdonságairól:

Hívja irodánkat:

+36 1 487 0241