Dr. Pendl & Dr. Piswanger Int. Dr. Pendl & Dr. Piswanger International Vezetői Tanácsadó Kft.

HR Business Partner - Balatonboglár

Nyomtatás E-mail
  • Ref. 32083
  • Nyelvismeret     Angol
  • Helyszín     Balatonboglár
  • Gazdasági terület     Gyártás / Termelés / Mérnök

HR Business Partner kollégát keresünk egy Balatonbogláron működő több száz főt foglalkoztató multinacionális termelő céghez.

A sikeres pályázót izgalmas feladatok várják a folyamatosan bővülő és beruházásokat folytató nagyvállalatnál.

 FELADATOK:

  • HR vezető támogatása, kimutatások, prezentációk készítése
  • Aktív részvétel a toborzási és kiválasztási folyamatban, be- és kiléptetés, illetve szervezeti változások adminisztratív támogatása
  • Munkatársi teljesítményértékelő rendszer működtetése, vezetői támogatás a munkatársi visszajelzésekben
  • Képzési terv készítése, belső és külső képzések szervezése
  • Üzleti területek és vezetők teljeskörű támogatása személyzeti és munkajogi kérdésekben, szervezet és munkatárs fejlesztési szükségletek feltárásában, fejlesztési programok menedzselése
  • Bérpiaci tendenciák elemzése, részvétel bérfejlesztési és juttatási projektekben
  • HR kontrolling és riporting rendszer működtetése és fejlesztése, HR mutatószámok értékelése, elemzése
  • Belső szervezeti kommunikáció támogatása

ELVÁRÁSOK:

  •  Felsőfokú HR vagy gazdasági végzettség
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat preferáltan multinacionális termelési környezetben
  • HR folyamatok, rendszerek mélyreható ismerete
  • Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismeretek, kiváló Excel tudással
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Proaktív, Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, precizitás, terhelhetőség

 AMIT KÍNÁLUNK:

  • folyamatos fejlődési és előrelépés lehetőség, akár nemzetközi szinten is
  • versenyképes fizetés
  • multinacionális termelő vállalat
Amennyiben érdekli ez az izgalmas, összetett feladat, várom jelentkezését szakmai önéletrajzával az eva.szili@intersearch.hu címre.

Amennyiben NEM a fenti pozícióra jelentkezne, de szívesen eljuttatná számunkra életrajzát,
az alábbi e-mail címre tudja küldeni azt:
pandp@pendlpiswanger.hu
Köszönjük!
Utoljára frissítve: csütörtök, 21 március 2019 09:25

Értesüljön időben a Dr. Pendl & Dr. Piswanger híreiről és újdonságairól:

Hívja irodánkat:

+36 1 487 0241