Dr. Pendl & Dr. Piswanger Int. Dr. Pendl & Dr. Piswanger International Vezetői Tanácsadó Kft.

Gyártmánytervező Gépészmérnök

Nyomtatás E-mail
  • Ref. 2805
  • Nyelvismeret     Angol
  • Helyszín     Dabas/Budapest
  • Gazdasági terület     Egyéb

Megbízónk, a RotaChrom / www.rotachrom.hu, mely egy gyorsan fejlődő, tőkeerős technológiai cég, terméktervező területre, azon belül kiemelten gépészeti tervező területre keres munkatársat. A feladat általánosan új berendezések tervezéséből, és a korábbi modellek áttervezését foglalja magába. Dinamikusan bővülő csapat, valós start-up vállalati környezettel. A tervezett kolléga a kutatási-fejlesztési szervezeti egységben tevékenykedik, ugyanakkor a vállalaton belül is széleskörű együttműködésben látja el tevékenységét.

Pozíció betöltője közvetlenül a Kutatás fejlesztési Igazgató szakmai alárendeltségében dolgozik, neki tartozik beszámolási kötelezettséggel és az alábbi profillal rendelkezik.

FELADATOK

  • Új termékek tervezése, illetve korábbi termékek, gépek továbbfejlesztése
  • Alkatrészek és összeállított berendezések tesztelése, dokumentálása
  • Termékfejlesztési dokumentáció készítése
  • Alkatrészek, alkatrész-összeállítások tervezése CAD környezetben, kísérleti gyártásra való felkészítése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, egyeztetés

ELVÁRÁSOK

  • Precíz, szisztematikus, alapos
  • Képes középtávon gondolkodni
  • Határozott, egyértelmű kommunikáció
  • Együttműködési készség
  • Min.5 év szakmai gyakorlat
  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség-gépészmérnök
  • Tervezőszoftverek (CAD) felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Amennyiben érdekli ez az izgalmas, összetett feladat, várom jelentkezését szakmai önéletrajzával az eva.szili@intersearch.hu címre.

Amennyiben NEM a fenti pozícióra jelentkezne, de szívesen eljuttatná számunkra életrajzát,
az alábbi e-mail címre tudja küldeni azt:
pandp@pendlpiswanger.hu
Köszönjük!

Értesüljön időben a Dr. Pendl & Dr. Piswanger híreiről és újdonságairól:

Hívja irodánkat:

+36 1 487 0241