Dr. Pendl & Dr. Piswanger Int. Dr. Pendl & Dr. Piswanger International Vezetői Tanácsadó Kft.

Gyártmányfejlesztési Vezető

Nyomtatás E-mail
  • Ref. 2804
  • Nyelvismeret     Angol
  • Helyszín     Sóskút
  • Gazdasági terület     Gyártás / Termelés / Mérnök

Megbízónk piacvezető a világ műszaki kerámiagyártása területén, csúcstechnológiát képviselő 100%-ban magyar tulajdonú cég. A cég termelőegysége Sóskúton, Budapest közelében található, ahol nemcsak a kerámiagyártás, de a műanyag alkatrészek gyártása, szerszámkészítés és összeszerelés, valamint a fogászati kerámiagyártás is folyik. A legfejlettebb minősítő-, és automatizált ellenőrzési rendszereket alkalmazzák, amelyen belül többszintes minőségbiztosítási folyamatok futnak a részfolyamatok 100 %-os ellenőrzése mellett.  Ennek garanciája a több mint 30 fős fejlesztési és mérnökségi csapat. A cég több tízmillió darab kiváló műszaki színvonalon előállított termék gyártását végzi, kb. 700 fős (550 fő fizikai, 150 fő szellemi területen dolgozó) munkatárssal. A cég árbevétele 14 milliárd forint. A folyamatos fejlődés és szerkezeti átalakulások egy új pozíció kialakítását igénylik a Gyártmányfejlesztési vezető szakember személyében.

FELADATOK

  • Termékfejlesztésben (konstruktőr) szerzett minimum 5-10 éves gyártási tapasztalat (szabadalmak, saját megoldások előnyt jelentenek)
  • Termékfejlesztési dokumentáció szervezése
  • Projektmenedzsment
  • Vezetői, projektvezetői munkakörben szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • 5 fős csapat szakmai vezetése
  • Tömeggyártásra méretezett, mozgó műanyag alkatrészeket tartalmazó termékek tervezésében szerzett gyakorlat

ELVÁRÁSOK

  • Precíz, szisztematikus, alapos
  • Képes középtávon gondolkodni
  • Határozott, egyértelmű kommunikáció
  • Együttműködési készség
  • Csapat szemlélet
  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség( Gépészmérnök, gépgyártástechnológus)
  • Tervezőszoftverek (CREO/CAD) felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Előny a műanyag fröccsöntési tapasztalat

Amennyiben érdekli ez az izgalmas, összetett feladat, várom jelentkezését szakmai önéletrajzával az eva.szili@intersearch.hu címre.

Amennyiben NEM a fenti pozícióra jelentkezne, de szívesen eljuttatná számunkra életrajzát,
az alábbi e-mail címre tudja küldeni azt:
pandp@pendlpiswanger.hu
Köszönjük!
Utoljára frissítve: péntek, 16 február 2018 11:07

Értesüljön időben a Dr. Pendl & Dr. Piswanger híreiről és újdonságairól:

Hívja irodánkat:

+36 1 487 0241