Dr. Pendl & Dr. Piswanger Int. Dr. Pendl & Dr. Piswanger International Vezetői Tanácsadó Kft.

Gazdasági Igazgatóhelyettes

Nyomtatás E-mail
  • Ref. 2824
  • Helyszín     Tatabánya
  • Gazdasági terület     Energetika

Megbízónk a Tatabánya Erőmű Kft., mely 120 éves múltra tekint vissza. Jelenleg önkormányzati többségi tulajdonban működik, 23500 lakás és 2000 intézmény fűtés- és meleg víz szolgáltatását biztosítja, mintegy 150 munkavállalónak biztosít munkahelyet.
A szervezet folyamatos átalakulása, fejlődése és a természetes váltás indokolja egy új szakember alkalmazását, GAZDASÁGI IGAZGATÓHELYETTES pozícióba az alábbi feltételekkel:

Fő feladatok:

  • Tervezés és kontrolling
  • Pénzügy és Treasury
  • Számvitel,
  • Anyaggazdálkodás és szerződéstámogatás

 A szervezet egészére nézve a következők:

a gazdálkodási tevékenység irányítása, ehhez szükséges vezetői utasítások, belső szabályozások kiadása, betartásuk ellenőrzése,

hatékony és eredményes gazdálkodás feltételeinek megteremtése, nyomon követése, szükség esetén vezetői intézkedések meghozatala,

üzleti-és gazdálkodási tervek elkészítése, eredmény beszámolók, kimutatások, jelentések jogszabályi előírások szerinti elkészítésének és konzisztenciájának biztosítása, azok előírt határidők szerinti benyújtása

Szakmai elvárások:

  • gazdasági szakirányú felsőfokú végzettség
  • 5 év pénzügyi és kontrolling vezetői gyakorlat
  • MS Office magas szintű ismerete (EXCEL).
  • vezetői információs rendszerek használata, kialakításának és működtetésének képessége
  • stratégiai szemlélet, jó problémamegoldó képesség, eredményorientáció, erős fiskális szemlélet
  • csapatmunka és projekt szemlélet

 Előnyök:

  • energia piaci szabályozások, jogszabályi környezet ismerete
  • erőműben vagy az energia szektorban szerzett tapasztalatok
Amennyiben érdekli ez az izgalmas, összetett feladat, várom jelentkezését szakmai önéletrajzával az eva.szili@intersearch.hu címre.

Amennyiben NEM a fenti pozícióra jelentkezne, de szívesen eljuttatná számunkra életrajzát,
az alábbi e-mail címre tudja küldeni azt:
pandp@pendlpiswanger.hu
Köszönjük!
Utoljára frissítve: hétfő, 11 június 2018 12:05

Tovább a kategóriában: « IT architect

Értesüljön időben a Dr. Pendl & Dr. Piswanger híreiről és újdonságairól:

Hívja irodánkat:

+36 1 487 0241