Dr. Pendl & Dr. Piswanger Int. Dr. Pendl & Dr. Piswanger International Vezetői Tanácsadó Kft.

Projektvezető - Építésvezető - magasépítés Kiemelt

Nyomtatás E-mail
  • Ref. 2838
  • Nyelvismeret     Magyar
  • Helyszín     Budapest
  • Gazdasági terület     Építőipar / Ingatlan

Megbízónk soproni székhelyű, de budapesti telephellyel is rendelkező osztrák tulajdonú építési vállalkozás.
A cég tevékenysége kiterjed az építőipari generálkivitelezés teljes szolgáltatási körére, mely tevékenység során a társaság az építőmesteri munkákat saját, jól képzett szakembereivel, a szakipari munkákat – több éves kapcsolat és együttműködés során kialakult – alvállalkozói körrel végzi.

A folyamatosan 80-100 főt foglalkoztató társaság nevéhez számos nagyobb horderejű projekt kivitelezése köthető;
Megbízónk több, sokmilliárd forint értékű beruházás kivitelezését kezdi meg a közeljövőben, így

szükségessé válik egy új ÉPÍTÉSVEZETŐ szakember alkalmazása.

Fő feladatok:

Általános építésvezetői feladatok ellátása
A kivitelezési munkák szakmai irányítása, felügyelete
Az építési kivitelezési szerződések feltételeinek betartatása
A kiviteli ütemtervek készítése
A kivitelezési munkák szervezése
A megrendelői és alvállalkozói kooperációs megbeszélések vezetése
A kivitelezés minőségének, technológiai követelményének ellenőrzése
Kapcsolattartás a megrendelőkkel
Alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében közreműködés, előkészített szerződések ellenőrzése
Alvállalkozói, beszállítói ártükrök felülvizsgálata, szerződéskötési javaslatok előterjesztése az ügyvezetés részére
Az általa irányított építkezésekkel kapcsolatos felmérések, pótmunka ajánlatok készítésében közreműködés és ellenőrzés
Alvállalkozói, beszállítói teljesítmények ellenőrzése és jóváhagyása
Felelős műszaki vezető feleadatok ellátása
A társaságnál meghatározott formátumú projektjelentések elkészítése

Elvárások:
Szakirányú magasépítési felsőfokú végzettség
„A” kategóriás felelős műszaki vezetői engedély
Generálkivitelezésben szerzett minimum 5 éves magasépítési építés vezetői gyakorlat
Nagy beruházási projektek generálkivitelezői (lakóépület vagy irodaház vagy szállodai) lebonyolításban szerzett építésvezetői/projektvezetői tapasztalat
Vállalkozói és stratégiai gondolkodás
Magas teherbírás, valamint egyedi dinamika és motiváció
Döntésképes, határozott, munkáját önállóan végezni tudó vezető
Jó számítógépes felhasználó ismeretek és MS Office, MS Project felhasználó szintű ismerete
B kategóriás jogosítvány
Német nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amennyiben érdekli ez az izgalmas, összetett feladat, várom jelentkezését szakmai önéletrajzával az eva.szili@intersearch.hu címre.

Amennyiben NEM a fenti pozícióra jelentkezne, de szívesen eljuttatná számunkra életrajzát,
az alábbi e-mail címre tudja küldeni azt:
pandp@pendlpiswanger.hu
Köszönjük!
Utoljára frissítve: péntek, 30 november 2018 11:38

Tovább a kategóriában: « Termelésvezető Termelésvezető »

Értesüljön időben a Dr. Pendl & Dr. Piswanger híreiről és újdonságairól:

Hívja irodánkat:

+36 1 487 0241