Dr. Pendl & Dr. Piswanger Int. Dr. Pendl & Dr. Piswanger International Vezetői Tanácsadó Kft.

CFO&COO

Nyomtatás E-mail
  • Ref. 2830
  • Nyelvismeret     Angol
  • Helyszín     Budapest
  • Gazdasági terület     Egyéb

A Life Science területén közel 20 éve sikeresen működő kiterjedt nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező magyar magáncég megbízásából keresünk egy CFO&COO szakembert.

A 70 fős cég a CEE országokban működő leányvállalatain és számos partner hálózatán keresztül sokrétű tevékenységet folytat kiemelten a gyógyszer és orvosi eszköz diagnosztika, klinikai gyógyszerkutatás, új termékfejlesztés területén. Legnagyobb partnerei az USA, NYUGAT EURÓPA és Izrael.

 A CFO&COO szakember összetett feladatai közül néhányat kiemelve:

A CFO jellegű feladataiból:

  • teljes körű számviteli, pénzügyi és kontrolling irányítása
  • a kiszervezett tevékenységek felügyelete
  • a leányvállalatok pénzügyi folyamatainak fejlesztése és kontrollja.
  • tervek, beszámolók, havi –és negyedéves jelentések készítése
  • fejlesztési és beruházási lehetőségek elemzése

A COO jellegű feladataiból:

  • az IT-és irodai infrastruktúra/ rendszerfejlesztésre, felhő napi szintű működésének biztosítása,
  • telekommunikációs infrastruktúra biztosítása
  • az autóflotta kezelés
  • a szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • HR tevékenység irányítása
  • a leányvállalatok vezetőinek támogatása, pénzügyi, jogi, HR- és működési felügyelete.

Az új szakember feladata a vezérigazgató teljes körű támogatása pénzügyi, jogi, HR és operatív tevékenységekben valamint a partnerekkel tárgyalások és szerződések bonyolítása.

Olyan kitűnő pénzügyi-szervezési- vezetési gyakorlattal rendelkező szakembert keresünk, aki tárgyalóképes angol nyelvtudással, pénzügyi és vagy gazdasági felsőfokú végzettséggel, nemzetközi környezetben szerzett tapasztalattal, fiatalos lendületes munkájával szívesen hozzájárulna egy nyereséges és fejlődő cég sikereihez.

 A pozíciót betöltő szakember munkáját Budapesten kiváló munkakörülmények között, vonzó jutatási csomaggal (alapbér + bonusz, személygépkocsi) honorálják.

Amennyiben érdekli ez az izgalmas, összetett feladat, várom jelentkezését szakmai önéletrajzával az eva.szili@intersearch.hu címre.

Amennyiben NEM a fenti pozícióra jelentkezne, de szívesen eljuttatná számunkra életrajzát,
az alábbi e-mail címre tudja küldeni azt:
pandp@pendlpiswanger.hu
Köszönjük!

Értesüljön időben a Dr. Pendl & Dr. Piswanger híreiről és újdonságairól:

Hívja irodánkat:

+36 1 487 0241